از تولید تا صادرات کیف

در دنیای امروزه بازار صادرات کیف مخصوصاً کیف چرم ایرانی به دلیل کیفیت بالای محصولات و قیمت مناسب بسیار پر رونق است و طرفداران زیادی در نقاط مختلف جهان دارد.
کیف های ایرانی با توجه به سلیقه های مختف در جنس های مختلف پارچه ای ، برزنتی ، چرم و در انواع مردانه ، زنانه ، بچگانه ، کیف اداری و کیف پول وغیره تولید شده و سپس به نقاط مختلف جهان صادر می شود.

چه کشورهایی خواستار کیف ایرانی هستند؟

همانطور که گفتیم صادرات کیف ایرانی با استقبال زیادی رو به رو بوده است و در این میان بیشترین صادرات این محصول به کشور های هند ، چین ، ترکیه ، ژاپن ، المان ، عراق ، عمان، روسیه ، قطر ، کویت ، پاکستان ، فرانسه و امارات صورت گرفته است.نا گفته نماند بازار صادرات عراق باتوجه به وجود رقبای زیاد تقریباً اشباء شده و صادرات به کشور هایی مانند چین و یا ترکیه هنوز با استقبال زیادی رو به رو است.

صادرات کیف چرم ایرانی


کیف های چرم ایرانی توسط طراحان و تولیدکنندگان ماهر و مجرب و با استفاده از بهترین دستگاه ها و مرغوب ترین مواد اولیه تولید می شوند سپس در بسته بندی های مناسب و مقاوم با استفاده از مجهز ترین کنتینرهای حمل و نقل ، به کشور مقصد ارسال می شود.به طوری که ظرافت و کیفیت بالای این محصولات توجه اکثر کشورهای مختلف جهان را به خود جلب کرده است.

کیف چرم ایرانی به چه کشور های صادر میشود؟


کشور هایی مانند ارمنستان ، ترکمنستان ، عراق ، افغانستان و آذربایجان با اطلاع از کیفیت ، ظرافت و ارزش بالای محصول به شدت طرفدار کیف چرم ایرانی هستند.

صادرات کیف چرم به ترکیه


به دلیل استقبال بالای کشور ترکیه صادرات کیف چرم ایرانی به این کشور سود بسیار خوبی داشته و از انجا که کشور ترکیه در همسایگی ایران قرار دارد کیف ها با قیمت مناسب تر و هزینه حمل کمتر به کشور مقصد می رسند. در نتیجه سود بیشتری نصیب تولید کننده و صادر کننده خواهد شد.

نحوه بسته بندی محصولات


بسته بندی این نوع محصولات باید به گونه ای باشد که حداکثر تعداد محصول در یک بسته جای گیردبه صورتی که هیچ آسیبی به کالاهای ارسال وارد نشود.بدین صورت هم هزینه های گمرکی کاهش می یابد و هم صادر کننده سود بیشتری دریافت می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.