کیف مردانه

معمولا اقایان نسبت به خانم ها وسایل کم تری را با خود حمل می کنند.بنابراین دایره تولیدات کیف مردانه محدودتر است.اما با این حال قبل از خرید باید به یکسری نکات حائز اهمیت را در نظر بگیرید.

 

نکاتی درباره خرید کیف مردانه

1. مقاومت کیف 

اگر شما وسایل مورد نیاز زیادی را با خود به همراه دارید باید از کیف هایی استفاده کتید که با الیاف مصنوعی ساخته می شوند.زیرا مقاومت بالاتر و قیمت مناسب تری دارند.اما اگر جزء ان دسته از افرادی هستید که فقط وسایل ضروریتان را با خود حمل می کنید یک کیف ساده دارای 2 جیب برای سازمان دهی و منظم شدن وسایلتان کافی است.
سعی کنید از کیف هایی استفاده کنید که دارای پد ضربه گیر داخل ساختار کیف هستند و از تمام وسایل شما محافظت می کنند.

2.کیفیت کیف


ممکن است در بازار کیف های با قیمت ارزان و بسیار پایین مشاهده کنید که توجه شما را جلب کند اما باید بدانید ممکن است همین قیمت پایین برای شما گران تمام شود. یعنی اگر در ساختار کیف از مواد اتصالات ارزان استفاده شود احتمال دارد بند کیف ، زیپ و یا قفل و بست ان به سرعت خراب شود و کیف خریداری شده عملاً برای شما بلا استفاده می شود.بنابراین در انتخاب کیف کناسب بیشتر به کیفیت محصول دقت داشته باشد نه به قیمت.

3.مدل کیف


مسئله مهم بعدی انتخاب کیف مناسب با استایل شماست.یعنی باید بدانیم که هر کیفی به هر تیپی نمی آید.مثلاً اگر قرار است شما با کت و شلوار به یک قرار کاری یا به یک محیط رسمی بروید نمی توانید از کوله پشتی های پارچه ای استفاده کنید زیرا این نوع کیف اصلا با تیپ شما هم خوانی ندارد. بنابراین برای انتخاب کیف مکمل با تیپتان می توانید از سامسونت یا کیف های دستی جرم استفاده کنید.

انواع کیف مردانه

1.کوله پشتی مردانه
کوله ها دز شکل و ابعاد گوناگون تولید می شوند و بیشتر برای استایل های ورزشی مثل کوه توردی یا مدرسه مناسب است.

2.کیف پستچی
کیف هایی به شکل مستطیل و دارای یک بند است که روی شونه قرار می گیرد و اکثراً از جنس کرباس ، کتان و یا چرم هستند.

3.ساک (کبف مسافرتی)
این نوع کیف مناسب برای باشکاه و دارای فضای عالی برای قرار دادن وسایل ورزشی می باشد.

4.کیف دستی چرم
کیف های دستی معمولا برای محیط کار و محیط های رسمی استفاده می شوند که فضای کمی برای جای گیری وسایل ضروری دارند.این کیف ها معمولا در جنس چرم تولید می شوند و استایل مدرنی برای شما می سازند.

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.