کیف پول

پر کاربرد ترین نوع کیف

یکی ار مهم ترین و ضروری ترین انواع کیف ، کیف پول می باشد.که قابل استفاده هم برای هم برای خانم ها و هم برای اقایان است .همانطور که می دانید این نوع کیف در سایزهای کوچک مناسب برای کارت های عابر و پول طراحی شده که اغلب در جنس های پارچه ای ، نمدی و ازهمه مهم تر چرمی تولید می شود.

اهمیت داشتن کیف پول شیک

اینکه می گویند ظاهرهرفرد نشان دهنده شخصیت اوست کاملا درست است.به همراه داشتن یک کیف پول ساده و شیک که رنگ آن با کیف دستیتان ست شده باشد یه شما اعتماد به نفس می دهد و یک ذهنیت مثبت ئرباره شما در افکار ذیگران یه وجود می اورد.بنابراین برای داشتن استایلی مدرن و امروزی به کوچک ترین مسائل ظاهر خود اهمیت دهید.

انواع کیف پول

1.کیف پول کتی
اکثر مستطیل شکل و دارای دو قسمت هستند که برای اقایان کاربرد دارد.

2.کیف پول جیبی
این نوع کیف پول معمولا در ابعاد بسیار کوچک برای قرار گرفتن در جیب لباس یا شلوار اقایان تولید می شود و جای بسیار کمی دارد.(مخصوص کارت های اعتباری)

3.کیف پول دو لت
مستطیل شکل و باریک هستند و دارای دو قسمت ، یکی برای کارت اعتباری و دیگری برای قرار دادن پول می باشد.

4.کیف پول سه لت
در اشکال مستطیل و یا مربع تولید می شوند .مناسب برای افرادی که ملزومات زیادی با خود به همران دارند و معمولاً دارای سه قسمت برای پول ، کارت ، و حتی کلید یا موبایل می باشد.

5.کیف پول جیبی
کیفی مستطیل شکل دارای زیپ که برای خانم ها کاربرد دارد.

تفاوت کیف پول مردانه و زنانه

باید بدانیم که کیف پول هم مانند کیف های دیگذ انواع مردانه و زنانه دارد.در این قسمت به تفاوت های بین این دو نوع کیف می پرداریم.
1.کیف پول های زنانه اغلب سایز و ابعاد بزرگتری دارند و برای کارت اعتباری ، پول ف موبایل و ملزومات دیگر قابل استفاده هستنداما کیف های مردانه معمولاً در سایز های کوچک و قابل استفاده برای کارت و پول ساخته می شوند.همچنین ساختار ان ها باریک تر و نازک تر است به دلیل انکه ساختار کیف پول مردانه باید به کونه ای باشد که در جیب اقایان جای گیرد.
2.تفاوت بعدی مسئله مد و سلیقه روز می باشد.کیف پول های زنانه معمولاً طبق مد طراحی می شوند اما کیف پول های مردانه بر حسب کاربرد و دوام بالا تولید می شوند.
3.تفاوت دیگر بین کیف پول های مردانه و زنانه تنوع در رنگ ان هاست .معمولاً کیف پول های زنانه در رنگ های شاد و متوع و کیف های مردانه در رنگ های تیره تولید می شوند.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.