کیف زنانه

در دنیای امروزه کیف یکی از وسایل ضروری بیرون از خانه و یکی از مهم ترین اکسسوری ها در دنیای مد وفشن محسوب می شود.اما این موضوع در گذشته بالعکس بوده یعنی در سال های قبل ،از کیف به عنوان یک وسیله تزیینی استفاده می کردند.
جالب است بدانیم هنوز هم کیف هایی در سایز و ابعاد بسیار کوچک برای خانم ها تولید می شود که به دلیل فضای بسیار کم فقط جنبه تزیینی دارند.

نکاتی درباره خرید کیف زنانه

1.طرح و نقش کیف

در مرحله اول باید مشخص کنید به دنبال چه نوع کیفی هستید.معمولا کیف های ساده و بدون طرح طرفداران زیادی دارند زیرا با اکثر لباس ها هماهنگ می شوند. می توانید با انخاب چند رنگ اصلی که که قابلیت هماهنگی بیشتری با با سایر رنگ ها دارند به این نوع کیف هارا با تمام لباس های خود ست کنید.
مثلا رنگ های سورمه ای و سبز با رنگ های نارنجی و زرد و یا رنگ قهوه ای با رنگ های کرم و شیری و رنگ های سفید و مشکی که با اکثر رنگ ها هماهنگی و قابلیت ست شدن دارند.

اما اگر از کیف های طرح دار استفاده می کنید توجه داشته باشید حتما لباس هایتان ساده و بدون طرح باشد.مثلا اگر لباسی دارید که از چند رنگ یا نقش و نگارهای مختلف در ان استفاده شده نباید کیف طرح دار انتخاب کنید .زیرا استایل شما شلخته و نا منظم جلوه می کند.

2.سایز و اندازه کیف

مسئله مهم بعدی انتخاب سایز و اندازه کیف برای گروه های سنی مختلف است .معمولاً برای دختر های جوان که همیشه وسایل زیادی به همراه دارند کیف های بزرگ با رنگ های شاد و برای خانم های میانسال کیف هایی در ابعاد کوچک مناسب تر است.

3.جنس کیف

مورد بعدی که باید به ان توجه داشته باشیم اتنخاب جنس کیف است.
اگر قرار است به مهمانی های رسمی بروید بهتر است از کیف های کوچک چرمی استفاده کنید توجه داشته باشید هماهنگی بین جنس و یا رنگ کفش با کیف اراستگی شما را چندین برابر افزایش می دهد.
اما برای محیط های کاری یا غیر زسمی میتوانید از کیف هایی با جنس پارچه ای در ابعاد مختلف استفاده کنید.

انواع کیف های زنانه

امروزه برای سهولت در انتخاب، کیف های متنوعی با رنگ ها و طرح های گوناگون مطابق با سلیقه خانم ها تولید شده که با توجه به رعایت نکات ذکر شده میتوانید بهترین کیف مناسب با استایلتان را انتخاب کنبد.

1.کیف های پاکت نامه ای
2.کیف کتابی
3.کیف باگت
4.کیف ذوزنقه ای
5.کیف دسته فلزی
6.کیف مچی
7.کیف کیسه ای
8.کیف بولینگ (کیف هایی با ظاهری شبیه به چمدان) و..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.